“Smile 2” oyuncuları Naomi Scott, Ray Nicholson ve Rosemarie DeWitt filmin ürkütücü mirasını sürdürüyor

amazing

New member
Cadılar Bayramı yaklaşırken merakla beklenen korku devam filmi “Smile 2” vizyona girmeye hazır.

Dünya çapında 200 milyon dolar hasılat yapan orijinal filmin başarısının ardından “Smile 2”, birinin ölümüne tanık olduktan sonra aktarılan ölümcül lanetin ürkütücü hikayesini sürdürüyor. Film bu kez Naomi Scott'ın canlandırdığı pop süperstarı Skye Riley'nin şöhretin baskısıyla, travmatik geçmişiyle ve lanetin getirdiği çılgınlıkla mücadelesini konu alıyor.

Scott, “İnsanların çok ilgisiz bir bağlamda bağlantı kurabileceğine inandığım pek çok şey yaşıyor” dedi. “Sanırım kendini yalnız hissediyor. İnsanların ona baktığını ama onu görmediğini hissediyor.”

Yönetmen Parker Finn, Ortabatı'da geçirdiği çocukluğun korkuya olan sevgisini nasıl şekillendirdiğini paylaştı.

Finn, “Kasvetli Kuzeydoğu Ohio'da büyüyen, film takıntılı bir çocuktum. Orada her zaman Cadılar Bayramı gibi bir his var” dedi.

Skye ile Rosemarie DeWitt'i canlandıran annesi arasındaki ilişki, Finn'in yazıları sayesinde katmanlıydı.

DeWitt, “Parker, neredeyse bir drama gibi oynanabilecek, gerçekten incelikli bu senaryoyu yazdı. Gerçekten ustaca hazırlanmıştı” dedi.

Efsanevi aktör Jack Nicholson'un oğlu Ray Nicholson, Skye'nin erkek arkadaşı Paul Hudson'ı canlandırıyor.

Unutulmaz bir anda, filmdeki uğursuz gülümsemesi, babasının filmdeki ünlü performansıyla karşılaştırmalara yol açtı. Parlayan. Babasının kendisine türle ilgili herhangi bir tavsiye verip vermediği sorulduğunda Nicholson, “Babam ve ben oyunculuk hakkında pek konuşmuyoruz… Sanırım yolumu bulmanın benim için önemli olduğunu düşünüyorum.”

“Annem 'Ray, sen çok güzel bir çocuktun, sonra babana benzemeye başladın' diyor.”

Finn ayrıca sesin öneminden de bahsetti. Gülümseme 2.

“Tipik korku sesleri olarak düşünebileceğimiz seslerden kaçınmayı seviyorum… Taze ve farklı hissettirmesini istiyorum, böylece cildinizin altına girsin” dedi.

Nicholson, “Sinemalarda bir korku filmi izlemeye gittiğinizde bu ortak bir deneyimdir” dedi. “Yalnız korkmak istemezsin.”

“Smile 2”, CBS'nin ana şirketi Paramount Global'in bir parçası olan Paramount Pictures tarafından dağıtılmaktadır. “Smile 2” 18 Ekim'de sinemalarda.

Daha

Analisa Novak

Analisa Novak, Haberler ve Emmy ödüllü “CBS Mornings”in içerik yapımcısıdır. Chicago'da yaşıyor ve program için canlı etkinlikleri ve özel röportajları haber yapma konusunda uzmanlaşıyor. Analisa, Amerika Birleşik Devletleri Ordusu gazisi ve Quinnipiac Üniversitesi'nden stratejik iletişim alanında yüksek lisans derecesine sahip.